Увага! Громадські слухання

Департамент містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації (Замовник) та ТОВ «Виробничо-технічна агенція»  (Розробник) повідомляють про початок процедури громадських слухань проекту Детального плану території в межах вулиць Фрунзе, Нижньоюрківська та пров. Мильного у Подільському районі м. Києва відповідно до порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. № 555.

Детальний план території в межах вулиць Фрунзе, Нижньоюрківська та пров. Мильного у Подільському районі м. Києва виконується відповідно до Рішення Київської міської ради від 13.11.2013 № 518/10006 «Про затвердження міської програми створення (оновлення) містобудівної документації у м. Києві».

Детальний план території після затвердження є основним документом, який регламентує розміщення об’єктів містобудування, відведення земельних ділянок, будівництво та благоустрій територій, прокладку інженерних мереж тощо.

Виконання детального плану території пов’язано з необхідністю деталізації проектних рішень Генерального плану розвитку м. Києва та проекту планування його приміської зони на період до 2020 р., коригування або уточнення окремих його положень, пов’язаних з рішеннями щодо ефективного використання територій міста, уточненням планувальної структури і функціонального призначення територій в межах проектування з  урахуванням  існуючої містобудівної ситуації.

В зв’язку з тим, що на даний час окремі промислові підприємства «Подільсько-Куренівського» промрайону мають застарілі й зношені основні виробничі фонди, або на даний час  вже не працюють, розвиток території проектування передбачає реструктуризацію їх територій, з визначенням перспективного функціонального призначення та параметрів забудови.

Основна мета проекту: формування інноваційних екосистем за принципом «Живи – Працюй - Відпочивай» із створенням сучасної громадської зони, яка включатиме адміністративно-офісні та виставкові центри, торгово-розважальні та спортивно-оздоровчі комплекси, озеленену рекреаційну зону, а також житловий комплекс європейського рівня з підприємствами обслуговування та охорони здоров’я, які відображають нормативний соціально-гарантований рівень обслуговування населення, та реконструкцію споруд та будівель промислових підприємств для можливості переводу їх на інноваційні технології з метою покращення екологічної ситуації.

 Відповідно до наданих пропозицій пропонується будівництво житла на перспективу (до 2025р.) з місцями постійного зберігання автомобілів та нормативним рівнем озеленення в обсязі 130,0 тис. м2,  на період 7 років - 46,7 тис. м2

Для забезпечення соціально-гарантованого рівня установами і підприємствами обслуговування в межах кварталу проектної забудови пропонується на перспективу розміщення двох дитячих дошкільніх установ на 80 місць та вбудовано-прибудованої – 50 місць. Потреба у 420 місцях в загальноосвітніх школах буде забезпечуватись за рахунок недостатньої завантаженості існуючих загальноосвітніх шкіл, які знаходиться в прилеглих до території проектування мікрорайонах, та їх реконструкції.

Замовник розробки – Департамент містобудування та архітектури виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації). Генеральний проектувальник – Товариство з обмеженою відповідальністю «Виробничо-технічна агенція».

Експозиція проекту Детального плану території в межах вулиць Фрунзе, Нижньоюрківська та пров. Мильного у Подільському районі м. Києва розміщена в приміщенні Подільської державної адміністрації, Контрактова площа, 2.

Процедура розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту детального плану території триватиме до 26.04.2015 р.

Пропозиції надаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по-батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил. Пропозиції подавати до Департаменту містобудування та архітектури за адресою: 01001, м. Київ. вул. Хрещатик, 32.

Графічні матеріали (клікніть, щоб побачити більше)

 

<< < Березень 2015 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 27 28 29
30 31          
Адреса Департаменту містобудування та архітектури:
01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 32
Телефони Call-центру: (044) 1551 (зі стаціонарного),
205-73-37 (з мобільного)