У Києві розпочалося дослідження мобільності населення

З метою створення транспортної моделі столиці у Києві стартувало електронне опитування мешканців міста та його околиць щодо їх транспортної поведінки. За словами заступника директора Департаменту містобудування та архітектури Андрія Вавриша, дослідження мобільності населення у Києві проводиться вперше.


«Основний етап опитування здійснюється методом домашнього телефонного інтерв’ювання киян. Для цього залучено авторитетну і досвідчену організацію – Київський міжнародний інститут соціології.

Електронне анкетування населення, у свою чергу, допоможе створити більш повну картину сучасного стану транспортної інфраструктури столиці, виявити специфічні кореспонденції та потреби киян.

Ми запрошуємо усіх мешканців столиці в он-лайн режимі відповісти на запитання про щоденні переміщення, транспортні вподобання та очікування від якості обслуговування громадського транспорту. Результати цього дослідження  ляжуть в основу транспортної моделі Києва, яка допоможе вирішити ряд проблемних питань. Таким шляхом розвиваються провідні європейські міста. А з 2014 року  подібна система запрацювала і у Львові.

Електронне опитування діятиме постійно. Це буде велика база даних про щоденні переміщення людей містом. У подальшому аналіз цих даних використовуватимуть для оптимізації транспортної моделі та покращення транспортної інфраструктури міста.

Опитування є анонімним та не передбачає використання приватних даних мешканців міста», - розповів Андрій Вавриш.

 Пройти анкетування можна за посиланням.

 

 Прес-служба Департаменту

 містобудування та архітектури

 

<< < Лютий 2015 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28  
Адреса Департаменту містобудування та архітектури:
01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 32
Телефони Call-центру: (044) 1551 (зі стаціонарного),
205-73-37 (з мобільного)