27 грудня 2016 року відбувся перший публічний захід в рамках Консультацій із громадськістю щодо будівлі Театру на Подолі на Андріївському узвозі, 20-Б

27 грудня 2016 року в Департаменті містобудування та архітектури відбувся перший публічний захід в рамках Консультацій із громадськістю щодо будівлі Театру на Подолі на Андріївському узвозі, 20-Б.

1z podil

На виконання доручення Київського міського голови щодо врегулювання ситуації, що склалася стосовно реконструкції будівлі Театру на Подолі, а також пошуку причинно-наслідкових зв’язків, які призвели до відповідної ситуації та шляхів виходу із неї із виробленням механізмів, які убезпечать появу таких ситуацій в майбутньому та на вимогу звернення Громади Андріївського узвозу Департамент містобудування та архітектури провів перший публічний захід в рамках Консультацій із громадськістю.

На заході були присутні близько 100 осіб, які представляли різні позиції стосовно даної будівлі.

Захід був присвячений презентації дослідження громадської думки стосовно ситуації, презентації Дорожньої карти виходу із ситуації та механізму створення Робочої групи з його подальшим обговоренням.

На початку заходу ініціативна група ГО «Громада Андріївського узвозу» виявила незгоду щодо того, що внутрішні будівельні роботи на об’єкті продовжуються, та покинула залу. Після цього в присутності тих, хто залишився (приблизно половина зали) відбулася презентація дослідження, дорожня карта, представлені пропозиції щодо створення Робочої групи, надані зауваження та рекомендації від присутньої громадськості та заповнені анкети, в яких були задані наступні питання: чи вважаєте Ви за потрібне обговорювати питання міського розвитку із громадськістю? Чи є повним презентоване на заході дослідження громадської думки? Чи вважаєте Ви, що презентована Дорожня карта допоможе у прийнятті зваженого рішення щодо будівлі Театру на Подолі? та пропозиції щодо членів Робочої групи.

За результатами відповідного заходу було проявлено різні, навіть протилежні думки стосовно майбутньої долі будівлі Театру на Подолі. Також було проявлено, що фасад Театру на Подолі – це лише один із аспектів ситуації, яка сьогодні хвилює киян. Так, велику увагу привернули питання: доля Андріївського узвозу, права меценатів, механізми участі громадськості, недосконале законодавство, його численні порушення, питання розміщення театру, пам’яткоохоронний статус території тощо.

Департаменту було передано 23 анкети, які зараз на опрацюванні. Результати опрацювання будуть опубліковані незабаром. Анкети будуть передані Робочій групі для ретельного опрацювання, уважного дослідження та врахування.

Наступні кроки: запрошення до участі в Робочій групі організацій, які представляють позиції різних сторін ситуації, що склалася та формування переліку необхідних заходів для виходу із конфліктної ситуації.

<< < Грудень 2016 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 31  
Адреса Департаменту містобудування та архітектури:
01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 32
Телефони Call-центру: (044) 1551 (зі стаціонарного),
205-73-37 (з мобільного)