Громадські слухання детального плану території в районі Дніпровської набережної, вулиці Здолбунівської, просп. Петра Григоренка в Дарницькому районі м. Києва


Департамент містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації (Замовник) та Приватне Підприємство «АРГ» (Розробник) повідомляють про початок процедури громадських слухань проекту Детального плану території в районі Дніпровської набережної, вулиці Здолбунівської, просп. Петра Григоренка в Дарницькому районі м. Києва відповідно до порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. № 555.

Детальний план території в районі Дніпровської набережної, вулиці Здолбунівської, просп. Петра Григоренка в Дарницькому районі м. Києва виконується відповідно до рішень Київської міської ради від 13.11.2013 № 518/10006 «Про затвердження міської програми створення (оновлення) містобудівної документації у м. Києві» та від 26.12.2014 № 864/864 «Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 13.11.2013 № 518/10006».

Детальний план території після затвердження є основним документом, який регламентує розміщення об’єктів містобудування, відведення земельних ділянок, будівництво та благоустрій території, прокладку інженерних мереж, розбудову транспортної інфраструктури.
Виконання детального плану території спрямоване на деталізацію проектних рішень Генерального плану розвитку м. Києва та проекту планування його приміської зони на період до 2020 р., уточнення окремих його положень, пов’язаних з рішеннями щодо ефективного використання територій міста, уточненням планувальної структури і функціонального призначення територій в межах проектування.

Крім того, в роботі враховано сучасну містобудівну ситуацію, а також рішення проекту Генерального плану міста Києва щодо розвитку транспортної інфраструктури міста - реконструкції та будівництва вулиць, розв’язок; пропозицій розміщення об’єктів містобудування, будівництво житлових комплексів, розміщення установ освіти, підприємств обслуговування та охорони здоров’я, які відображають нормативний соціально-гарантований рівень обслуговування населення, реструктуризації окремих виробничих територій, територій спецпризначення, а також урахування інвестиційних намірів окремих землекористувачів, що пройшли попереднє погодження.
Основна мета проекту:

- реструктуризація існуючого землекористування та формування нової планувальної організації території;
- забезпечення комплексної багатофункціональної забудови території;
- розвиток соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури;
- забезпечення комфортних умов для проживання мешканців території;
- збереження, охорона та комплексний благоустрій природних водойм – озер Корольок та Нижній Тельбін;

Проектом передбачається:
створення сприятливих умов для збалансованого економічного та соціального розвитку на основі сумісності забудови окремих земельних ділянок з оточуючою забудовою шляхом зменшення та ліквідації санітарно-захисних зон промислових підприємств (ДП КПЗ «Буревісник», ЗАТ «Київський експериментальний м`ясопереробний завод «Дарницький», ТОВ «Енранзалізобетон» та ін.) та розташування в їх межах об’єктів громадсько-комунального призначення (ділових центрів, торговельних комплексів, паркінгів), зокрема з об’єктів загальноміського значення заплановано будівництво торговельно-офісного центру по вул. Канальній, торговельно-офісного комплексу по Дніпровській Набережній та реконструкція під торговельно-розважальний комплекс виробничого корпусу заводу «Буревісник» по вул. Здолбунівській, 2, а також будівництво лікарні з поліклінікою та станцією швидкої допомоги по просп. Петра Григоренка;
формування повноцінного високоякісного життєвого середовища в кварталах нової житлової забудови (1112,66 тис. кв. м загальної площі квартир) з населенням 32,8 тис. осіб при щільності 512 осіб/га; для задоволення потреб якого передбачено будівництво восьми дитячих дошкільних установи на 1240 місць та трьох загальноосвітніх школи на 3810 учнів, розташування яких відповідає нормам доступності для відповідних об’єктів.
облаштування озеленених територій загального користування шляхом улаштування навколо озера Корольок зони масового відпочинку, що буде зв’язана з прибережною зоною р. Дніпро пішохідним бульваром.

У проекті розроблені заходи щодо упорядкування, реконструкції вулиць, проїздів та встановлення червоних ліній з метою включення вулично-дорожньої мережі проектної території з загальноміськими магістралями – просп. Петра Григоренка та Дарницьким шосе.

Експозиція проекту Детального плану території в районі Дніпровської набережної, вулиці Здолбунівської, просп. Петра Григоренка в Дарницькому районі м. Києва розміщена в приміщенні Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації, за адресом: м. Київ, вул. О. Кошиця, 11.
Розгляд проекту та врахування пропозицій громадськості до проекту Детального плану території триватиме до 28.11.2016 р.
Пропозиції подавати до Департаменту містобудування та архітектури за адресом: 01001, м. Київ. вул. Хрещатик, 32.
Пропозиції надаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по-батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил. 
Матеріали проекту детального плану території також розміщені на сайті Департаменту www.kga.gov.ua


zd1
zd2
zd3

<< < Листопад 2016 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
Адреса Департаменту містобудування та архітектури:
01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 32
Телефони Call-центру: (044) 1551 (зі стаціонарного),
205-73-37 (з мобільного)