28 квітня 2016 року у приміщенні НСК “Олімпійський” відбудеться Міжнародна конференція “Розвиток транспорту. Виклики. Інновації. Можливості”

28 квітня 2016 року у приміщенні НСК “Олімпійський” відбудеться Міжнародна конференція “Розвиток транспорту. Виклики. Інновації. Можливості”. Організатори конференції – НДПІ містобудування, Інститут "Київдіпротранс” та ГО “Платформа розвитку міст”, партнери – Міністерство інфраструктури України, Київська міська державна адміністрація, Київська обласна державна адміністрація, КП “Київпастранс”, КП "Київметрополітен", компанія “A+S”.

transport conf

Мета Міжнародної конференції “Розвиток транспорту. Виклики. Інновації. Можливості” – визначити головні виклики та запропонувати нове бачення розвитку транспортної системи на національному та місцевому рівнях. Важливо зазначити, що протягом конференції особливу увагу буде приділено новим підходам до використання інноваційних транспортних рішень.

Чисельні національні проектні інститути та організації ведуть роботу в напрямку впровадження інноваційних та сталих транспортних стратегій. Однак важливо зазначити, що останнім часом чимало міжнародних організацій долучається до роботи в цьому напрямку, як на консультативному рівні так і на стадії реалізації окремих проектів.

Зокрема, з метою обміну досвідом відбудеться презентація та воркшоп від гостя столиці Директора відділу даних та статистики міського уряду Сеула (Chief Data Officer | Data & Statistics Division Seul Metropolitan Government) на тему: “Використання великих даних для інновацій в транспортному обслуговуванні. Кращі практики в Сеулу”.

Також на нашому майданчику будуть представлені напрацювання міст України від стратегічних підходів до конкретних кейсів, які готові до реалізації.

Захід відбудеться за адресою: вул. Велика Васильківська, 55
(НСК “Олімпійський”, президентська ложа)
Початок реєстрації о 9.00.

Участь в події безкоштовна, однак попередня реєстрація обов'язкова. Форма для реєстрації за лінком - https://goo.gl/x3IeCp

<< < Квітень 2016 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 23 24
25 26 27 28 29 30  
Адреса Департаменту містобудування та архітектури:
01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 32
Телефони Call-центру: (044) 1551 (зі стаціонарного),
205-73-37 (з мобільного)