Громадські слухання проекту детального плану території по вул. Академіка Туполєва, 12 у Шевченківському районі м. Києва

Департамент містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації (Замовник) та Товариство з обмеженою відповідальністю «Інститут міського цивільного проектування» (Розробник) повідомляють про початок процедури громадських слухань проекту детального плану території по вул. Академіка Туполєва, 12 у Шевченківському районі м. Києва відповідно до порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. № 555.

Детальний план території по вул. Академіка Туполєва, 12 у Шевченківському районі м. Києва, обмежується вулицями Академіка Туполєва, Салютна, Щербакова, Естонська та виконується відповідно до рішення Київської міської ради від 13.11.2013р. №518/10006 «Про затвердження міської програми створення (оновлення) містобудівної документації у м. Києві» зі змінами та доповненнями, п. 75.

Детальний план території після затвердження є основним документом, який регламентує розміщення об’єктів містобудування, відведення земельних ділянок, будівництво та благоустрій території, прокладку інженерних мереж, розбудову транспортної інфраструктури.

Виконання детального плану території пов’язано з необхідністю деталізації рішень діючого Генерального плану розвитку м. Києва та проекту планування його приміської зони на період до 2020 р., коригування або уточнення окремих його положень, пов’язаних з рішеннями щодо ефективного використання територій міста, уточненням планувальної структури і функціонального призначення територій в межах проектування.

Територія, що охоплена ДПТ, згідно з планувальною структурою Генерального плану м. Києва, входить до складу мікрорайону № 3 житлового району «Нивки», 3-ї планувальної зони (3.1.1954.03). Межами мікрорайону, що розглядається, є вулиці Академіка Туполєва, Салютна, Щербакова, Естонська.

Площа території в межах ДПТ по вул. Академіка Туполєва, 12 – 100 га.

Згідно з рішенням Генерального плану розвитку м.Києва та його приміської зони на період до 2020 р., затвердженого рішенням Київської міської ради № 370/1804 від 28.03.2002 р., територія, відповідно до функціонального зонування, поділяється на кілька ділянок різного цільового призначення: сільськогосподарського, території  громадських будівель та споруд, середньо та малоповерхової житлової забудови, садибної забудови, багатоповерхової житлової забудови.

Після погодження та затвердження матеріалів ДПТ по вул. Академіка Туполєва, 12 у встановленому порядку, до  Генерального плану м. Києва на період до 2020 р. будуть внесені зміни щодо функціонального призначення зазначеної території.

Архітектурно-планувальні рішення щодо розміщення забудови на ділянці.
На підґрунті умов цільового використання території та підставі аналізу дозвільної документації, вивчення ринкового попиту в сфері нерухомості, а також визначення можливостей містобудівної ємності територій, архітектурно-планувальним рішенням передбачається:
•    Розміщення на території комплексної житлової та громадської забудови, з урахуванням планувальних обмежень, що розповсюджуються на зазначену територію.  
•    Прийняття  планувального обмеження, що також  суттєво вплинуло на архітектурно-планувальне рішення – необхідність збереження, з подальшим облаштуванням, існуючого на території  СПАТ «КОФ» бульвару з організацією озелененого громадського простору з майданчиками відпочинку. На газонах бульвару висаджено багаторічні дерева цінних хвойних порід.
•    Збереження садибної забудови вздовж вул. Естонської .
•    Визначення проробками, відповідно зо завдання на проектування, термінів та етапів реалізації проекту (1 черга будівництва з терміном реалізації 3-7 років, розрахунковий період - 2025 р.)
•    Коригування (розширення) червоних ліній забудови вздовж вулиці Салютна до 30,0 м (розширення в бік території СПАТ «КОФ») з метою розширення проїзної частини до 15,0 м та  організацією по ній 4-рядного дорожнього руху.
•    Організація 6-рядного дорожнього руху, з розширенням проїзної частини до 24,0 м, по вул. Щербакова, від вул. Стеценка до просп. Перемоги, в межах діючих червоних ліній – 50 м.
•    Розширення проїзної частини до 15,0 м з організацією 4-рядного дорожнього руху по вул. Академіка Туполєва від просп. Перемоги до вул. Стеценка без розширення вулиці в межах червоних ліній.
•    Передбачено постійне зберігання автомобілів мешканців мікрорайону у наземних та підземному паркінгах на 3960 маш/місць. Крім того, гостьові (відкриті) автостоянки - 640 маш/місць.
•    Будівництво підземних пішохідних переходів під проїзними частинами вулиць.

Матеріалами ДПТ передбачено до розміщення слідуючі об’єкти громадського призначення:
-торгівельний комплекс та фітнес-центр заг. площею – 10 500м2;
-офісні центри заг. площею – 20 000 м2,
-два дитячих дошкільних заклади з початковими школами – загальною місткістю 425 місць у д.д.з. та 615 місць у початкових школах.

У проекті надані пропозиції упорядкування, розвитку транспортної та інженерної інфраструктури, забезпечення сумісності забудови окремих земельних ділянок з оточуючою забудовою та землекористуванням, поліпшення навколишнього природного середовища, забезпечення заходів санітарного та епідемічного благополуччя населення.

Експозиція проекту детального плану території по вул. Академіка Туполєва, 12 у Шевченківському районі м. Києва розміщується в приміщенні Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації, за адресою: Київ, вул. Б.Хмельницького, 24.   Матеріали проекту детального плану території також розміщені на сайті www.kga.gov.ua
Процедура розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту детального плану території триватиме до 05 травня 2016 року.

Пропозиції надаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по-батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил. Пропозиції подавати до Департаменту містобудування та архітектури за адресою: 01001, м. Київ. вул. Хрещатик, 32.

2 typoleva

3 typoleva

4 typoleva

5 typoleva

6 typoleva

 

 

<< < Квітень 2016 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
        1 2 3
4 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
Адреса Департаменту містобудування та архітектури:
01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 32
Телефони Call-центру: (044) 1551 (зі стаціонарного),
205-73-37 (з мобільного)