Результати воркшопу з розробки рішень по організації дорожнього руху на Дарницькій площі

З 29 лютого по 2 березня 2016 року у Департаменті містобудування та архітектури проходив воркшоп з розробки рішень по організації дорожнього руху на Дарницькій площі. Організаторами виступили Департамент містобудування та архітектури КМДА та Асоціація велосипедистів Києва.

Метою воркшопу було провести обмін досвідом щодо підходів проектування вулично-дорожньої інфраструктури в УкраіЇні та Німеччині, а також розробити варіанти організації руху через Дарницьку площу, які задовольняють усі групи користувачів. Технічну підтримку та модерацію зустрічі проводив Олександр Нестеровський, інженер німецької компанії VCDB*, яка є дочірньою фірмою транспортних компаній Дрездена та Берліна та більше 20 років здійснює діяльність у сфері консультування та планування транспортної інфраструктури.

Процес роботи

Протягом двох з половиною днів роботи учасники зустрічі проаналізували вихідну ситуацію: напрямки руху та потреби пішоходів (у т.ч. маломобільних) та велосипедистів, маршрути громадського транспорту, обсяги потоків автотранспорту тощо. Робота ґрунтувалась на принципах та підході, які застосовують інженери при плануванні реконструкцій вулиць у Німеччині.

Матриця кореспонденцій руху автомобільного транспорту через площу

Учасники розробили попередні критерії оцінки та порівняння якості проектів. Такий перелік дозволяє більш об’єктивно оцінювати якість пропонованих рішень виходячи з потреб усіх категорій учасників дорожнього руху та розвитку території.

Далі учасники розробляли варіанти організації руху через площу, ґрунтуючись на вихідних даних та критерії оцінки проектів. Проекти розроблялись з урахуванням ідеї, що на міст Патона у майбутньому буде повернено трамвайний рух.

У результаті обговорення запропонованих рішень, учасники обрали два варіанти, які найбільше відповідають заявленим критеріям і потребують подальшої більш детальної розробки. Матеріали у чорновому вигляді і потребують доопрацювання.

Перший варіант передбачає будівництво естакад, проте рух пішоходів залишається без підземних переходів, другий – організацію дорожнього руху в один рівень, регулювання світлофорами та виключно наземні пішохідні переходи.

Результати

Головними результатами роботи є:

  • напрацьовані декілька варіантів можливої організації руху через площ;
  • обмін досвідом щодо безбар’єрності та важливості потреб пішоходів (особливо людей з інвалідністью, з дитячими візками, літніх людей) та велосипедистів;
  • вивчення методів роботи з вихідними даними, їх подальшого використання у розробці проектів.

Подальші плани

  • Доопрацювати матрицю критеріїв оцінки проектів, визначити їх приорітетність, важливість тощо;
  • Доопрацювання та деталізація двох обраних варіантів організації дорожнього руху;
  • Моделювання цих двох проектів (визначити чи впорається запропонований варіант з усіма існуючими та майбутніми транспортними потоками);
  • Визначити чи є потреба проводити наступний воркшоп для доопрацювання варіантів-фіналістів. Якщо так, визначити дату і провести наступну зустріч;
  • Організувати публічну презентацію обраних рішень та методики роботи з територією після доопрацювання таких рішень організації руху.

Організатори висловлюють подяку усім учасникам та учасницям воркшопу, компанії VCDB за технічну та експертну підтримку, а також німецькій громадській організації “Російсько-німецький обмін” за фінансове забезпечення.

Завантажити презентацію воркшопу по Дарницькій площі (29.02-02.03) можна  за посиланням.

Більш детальніше з результатами воркшопу можна ознайомитись на сайті Асоціації велосипедистів Києва: avk.org.ua

*VCDB є дочірньою фірмою транспортних компаній Дрездена та Берліна, яка більше 20 років здійснює діяльність у сфері консультування та планування. Це регіональна, національна та міжнародна компанія, яка надає своїм клієнтам об’єктивні та незалежні послуги з консультування і прийняття сталих рішень щодо всіх аспектів громадського, велосипедного, пішохідного та індивідуального транспорту. Різносторонній досвід та ноу-хау є основою для практико-орієнтованих і далекосяжних результатів у наступних сферах діяльності VCDB:

   - транспортне планування
   - транспортна інженерія
   - планування вулично-дорожньої інфраструктури
   - експертиза рухомого складу
   - інтегровані системи транспортних комунікацій
   - електромобільність
   - консультування в організації підприємства

 

 

<< < Березень 2016 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Адреса Департаменту містобудування та архітектури:
01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 32
Телефони Call-центру: (044) 1551 (зі стаціонарного),
205-73-37 (з мобільного)