Громадські слухання проекту детального плану території в межах вул. Кіквідзе, Професора Підвисоцького, бульв. Дружби Народів, Чеська, Матросова та Залізничного шосе у Печерському районі м. Києва

Департамент містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації (Замовник) та Товариство з обмеженою відповідальністю «ТЕРРА ПРОДЖЕКТ» (Розробник) повідомляють про початок процедури громадських слухань проекту «Детальний план території в межах вул. Кіквідзе, Професора Підвисоцького, бульв. Дружби Народів, Чеська, Матросова та Залізничного шосе у Печерському районі м. Києва» відповідно до порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. № 555.


Детальний план території в межах вул. Кіквідзе, Професора Підвисоцького, бульв. Дружби Народів, Чеська, Матросова та Залізничного шосе у Печерському районі м. Києва виконується відповідно до рішення Київської міської ради від 13.11.2013р. №518/10006 «Про затвердження міської програми створення (оновлення) містобудівної документації у м. Києві» зі змінами та доповненнями, п. 32.


Детальний план території після затвердження є основним документом, який регламентує розміщення об’єктів містобудування, відведення земельних ділянок, будівництво та благоустрій території, прокладку інженерних мереж, розбудову транспортної інфраструктури.


Виконання детального плану території пов’язано з необхідністю деталізації рішень діючого Генерального плану розвитку м. Києва та проекту планування його приміської зони на період до 2020 р., коригування або уточнення окремих його положень, пов’язаних з рішеннями щодо ефективного використання територій міста, уточненням планувальної структури і функціонального призначення територій в межах проектування.

Крім того, в роботі враховано сучасну містобудівну ситуацію, а також рішення проекту Генерального плану міста Києва щодо розвитку транспортної інфраструктури міста: реконструкції вулиць, будівництва розв’язок; реструктуризації окремих територій баз та складів, пропозицій можливого розміщення об’єктів містобудування – будівництво та реконструкція установ освіти та житлових комплексів з розміщенням підприємств обслуговування та охорони здоров’я, які відображають нормативний соціально-гарантований рівень обслуговування населення, а також урахування інвестиційних намірів окремих землевласників, що пройшли попереднє погодження.


Основна мета проекту:
- реалізація стратегії Генерального плану міста щодо ефективного використання міських земель – реструктуризація виробничих територій (баз, складів), що на даний час практично не працюють, з наданням території нової якості;
- завершення формування кварталу житлової забудови в районі вул. Драгомірова (ур. Бусова Долина) з визначенням потреб у підприємствах та установах обслуговування населення, місць їх розташування,  благоустрою та озеленення;
- розбудова транспортної інфраструктури, забезпечення місцями постійного зберігання автотранспорту.

 Загальна кількість населення в межах проектування – 26,2 тис.осіб, у т.ч. існуюча чисельність населення – 13,85 тис.осіб, проектне населення – 12,30 тис.осіб.
 Проектна щільність населення – 650 осіб/га.


Проектом передбачається формування повноцінного високоякісного життєвого середовища, яке буде відповідати сучасним тенденціям вітчизняного і світового містобудування, мати високу комерційну привабливість із забезпеченням.
В проекті планується розміщення нових житлових будинків  в обсязі 170, 62 тис. м2  квартир.

Відповідно до розрахунків для забезпечення соціально-гарантованого рівня установами освіти для вказаного населення необхідно 2980 місць в загальноосвітніх школах та 890 місць в дитячих дошкільних закладах.

На даний час потреба в місцях загальноосвітніх шкіл для існуючого населення складає 1580 місць та забезпечується за рахунок шкіл за межами ДПТ в радіусі обслуговування 750 м.  Для проектного населення необхідно передбачити 1400 місць, що задовольняється за рахунок будівництва гімназії на 500 місць та реконструкції Новопечерської школи із збільшенням місць до 600.  Для забезпечення місцями в дитячих дошкільних закладах проектного населення  необхідно 420 місць, що передбачається за рахунок реконструкції дитячого дошкільного закладу №720 на 150 місць, будівництва двох дитячих дошкільних закладів на 280 місць та 110 місць.   

   
Також на території проектування передбачається будівництво спортивно-оздоровчих комплексів з басейнами, кортами, тренажерними залами, SPA комплексом.
В перших поверхах житлових будинків планується розміщення зони повсякденного обслуговування: аптеки, бібліотеки, кафе, підприємства зв’язку, побутового обслуговування (пункти прийому пралень, хімчисток та ін), офісні приміщення, торгівельні заклади,  кабінети сімейного лікаря.
В проекті надані пропозицій упорядкування, реконструкції вулиць, проїздів та встановлення червоних ліній, розвитку транспортної та інженерної інфраструктури, забезпечення сумісності забудови окремих земельних ділянок з оточуючою забудовою та землекористуванням, поліпшення навколишнього природного середовища, забезпечення заходів санітарного та епідемічного благополуччя населення.

Експозиція проекту Детальний план території в межах вул. Кіквідзе, Професора Підвисоцького, бульв. Дружби Народів, Чеська, Матросова та Залізничного шосе у Печерському районі м. Києва розміщена в приміщенні Печерської державної адміністрації, м. Київ, вул. Суворова, 15.

Матеріали проекту детального плану території також розміщені на сайтах  kga.gov.ua
Процедура розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту детального плану території триватиме до 30.03.2016.

Пропозиції надаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по-батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил. Пропозиції подавати до Департаменту містобудування та архітектури за адресою: 01001, м. Київ. вул. Хрещатик, 32.

1 dpt kikv

2 dpt kikv 

3 dpt kikv

<< < Березень 2016 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Адреса Департаменту містобудування та архітектури:
01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 32
Телефони Call-центру: (044) 1551 (зі стаціонарного),
205-73-37 (з мобільного)