Громадські слухання проекту детального плану території в межах вулиць Електриків, Набережнорибальська у Подільському районі м. Києва

Департамент містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації (Замовник) та Товариство з обмеженою відповідальністю «ТЕРРА ПРОДЖЕКТ» (Розробник) повідомляють про початок процедури громадських слухань проекту «Детальний план території в межах вулиць Електриків, Набережнорибальська у Подільському районі м. Києва» відповідно до порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. № 555.

 

Детальний план території в межах вулиць Електриків, Набережнорибальська у Подільському районі м. Києва виконується відповідно до рішення Київської міської ради від 13.11.2013р. №518/10006 «Про затвердження міської програми створення (оновлення) містобудівної документації у м. Києві» зі змінами та доповненнями, п. 67.


Детальний план території після затвердження є основним документом, який регламентує розміщення об’єктів містобудування, відведення земельних ділянок, будівництво та благоустрій території, прокладку інженерних мереж, розбудову транспортної інфраструктури.

Виконання детального плану території пов’язано з необхідністю деталізації рішень діючого Генерального плану розвитку м. Києва та проекту планування його приміської зони на період до 2020 р., коригування або уточнення окремих його положень, пов’язаних з рішеннями щодо ефективного використання територій міста, уточненням планувальної структури і функціонального призначення територій в межах проектування.  

 Крім того, в роботі враховано сучасну містобудівну ситуацію, а також рішення проекту Генерального плану міста Києва щодо розвитку транспортної інфраструктури міста: реконструкції вулиць, будівництва розв’язок; реструктуризації окремих промислових підприємств, пропозицій можливого розміщення об’єктів містобудування – культурно-просвітнього центру з рекреаційною зоною, будівництво установ освіти та житлових комплексів з розміщенням підприємств обслуговування та охорони здоров’я, які відображають нормативний соціально-гарантований рівень обслуговування населення, а також урахування інвестиційних намірів окремих землевласників, що пройшли попереднє погодження.

Основна мета проекту:
 - реалізація стратегії Генерального плану міста щодо ефективного використання міських земель – реструктуризація територій промислових підприємств, що на даний час практично не працюють та не підлягають відновленню, з наданням території нової якості;
 - створення кварталів сучасного житла європейського рівня, адміністративно-офісної зони, публічних просторів за принципом «Живи – Працюй - Відпочивай»;
 - забезпечення нормативним соціально-гарантованим рівнем установами і підприємствами обслуговування, місцями постійного зберігання автотранспорту;
 - будівництво культурного центру загальноміського значення з концертним залом;
 - комплексний благоустрій території з влаштуванням парку, бульварів, з виділеною пішохідно-велосипедною частиною, організацією рекреаційної зони біля води – видові пішохідні набережні європейського рівня, які будуть зоною прогулянок та розваг киян й гостей міста.

Проектними пропозиціями передбачено квартальну структуру забудови, поверховістю від 5 до 12 поверхів, де перші поверхи призначені для дрібного бізнесу, інфраструктури обслуговування. Паркінг занурено на 1,5 метри під простором подвір’я. Виїзди з паркінгу ведуть на однобічні вулиці. На даху паркінгу розташовано дитячі й спортивні майданчики.

Проектом пропонується система каналів. Уздовж усієї довжини каналів сформовано мережу публічних просторів. Набережна каналів дворівнева- видовий верхній рівень - біля фронту забудови, нижній рівень – біля води.
Загальний обсяг нового будівництва на розрахунковий період – 890, 0 тис. м2 загальної плащі квартир, з населенням – 17,8 тис. осіб.  Щільність населення складатиме 450 осіб/га.

Загальний обсяг комерційної нежитлової забудови – 137, 4 тис.м2.
Кількість нових робочих місць складає до 9, 5 тис.
Забезпечення  необхідних за розрахунком місць в дитячих дошкільних закладах задовольняється за рахунок будівництва чотирьох дитячих дошкільних закладів:  одного на 100 і 160 місць, двох на 120 місць.

Забезпечення необхідних за розрахунком місць в загальноосвітніх школах передбачається за рахунок будівництва трьох навчально-виховних комплексів  на  1660 місць.

В проекті надані пропозицій реконструкції вулиць, встановлення червоних ліній, розвитку транспортної та інженерної інфраструктури, забезпечення сумісності забудови окремих земельних ділянок з оточуючою забудовою та землекористуванням, поліпшення навколишнього природного середовища,  забезпечення заходів санітарного та епідемічного благополуччя населення, встановлення шумозахисних екранів вздовж залізниці.

Експозиція проекту Детальний план території в межах вулиць Електриків, Набережнорибальська у Подільському районі м. Києва розміщена в приміщенні Подільської державної адміністрації, м. Київ, Контрактова площа, 2.

Матеріали проекту детального плану території також розміщені на сайті kga.gov.ua

Ознайомитись з концепцією планування території Рибальского острова.
Процедура розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту детального плану території триватиме до 23.03.2016.


Пропозиції надаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по-батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил. Пропозиції подавати до Департаменту містобудування та архітектури за адресою: 01001, м. Київ. вул. Хрещатик, 32.

1 1 min

2 1 min

3 1 min

<< < Лютий 2016 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 24 25 26 27 28
29            
Адреса Департаменту містобудування та архітектури:
01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 32
Телефони Call-центру: (044) 1551 (зі стаціонарного),
205-73-37 (з мобільного)