Результати проектного семінару "Право на місто" презентували киянам

 

16 грудня 2015 року у Департаменті містобудування та архітектури презентували результати проектного семінару «Право на місто». Пропозиції щодо залучення міських громад у процес розроблення містобудівної документації, а також інструкції для втілення локальних ініціатив з розвитку міста розроблялися громадськими активістами протягом триденного воркшопу.

З 10 по 12 грудня 2015 року 24 учасника, відібрані на конкурсній основі, чотири професійні тутори та модератори працювали над новими підходами щодо участі громади у формуванні міського середовища. Дві групи у складі архітекторів, журналістів, юристів, державних службовців, соціологів та активістів розробили нові сценарії прийняття рішень у місті з урахуванням позиції містян.

Результатом проектного семінару також став розроблений учасниками маніфест, у якому визначено основні аспекти участі містян у створенні містобудівної документації, основні принципи оновлення міського простору, а також принципи залучення мешканців міста до прийняття рішень.

Організатори та учасники проектного семінару "Право на місто" сподіваються, що результати воркшопу утворять позитивний прецедент вирішення конфліктів та стануть підґрунтям до впровадження нового бачення взаємодії міської громади, влади та бізнесу.

З презентаціями можна ознайомитися за посиланнями:

Презентація групи неформального спілкування, учасники якої розробляли інструкції для втілення локальних ініціатив з розвитку міста «Дорожня карта громадської ініціативи». Переглянути 

Презентація групи неформального спілкування, учасники якої розробляли механізми залучення міських громад у процес розроблення містобудівної документації «Як громада має брати участь у плануванні міста». Переглянути

Захід організовано Департаментом містобудування та архітектури (КМДА) спільно зГО «Гараж Генг», аналітичним центром CEDOS та Фондом Генріха Бьолля, за додаткової фінансової підтримки Фонду Чарльза Стюарта Мотта та Національного фонду підтримки демократії.

 

Прес-служба Департаменту

містобудування та архітектури

<< < Грудень 2015 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Адреса Департаменту містобудування та архітектури:
01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 32
Телефони Call-центру: (044) 1551 (зі стаціонарного),
205-73-37 (з мобільного)