Містобудівний кадастр визначається як державна система зберігання та використання геопросторових даних про територію, адміністративно-територіальні одиниці, екологічні, інженерно-геологічні умови, інформаційних ресурсів будівельних норм, державних стандартів і правил для задоволення інформаційних потреб у плануванні територій та будівництві, формування галузевої складової державних геоінформаційних ресурсів.

Містобудівний кадастр створюється як розподілена геоінформаційна система та ведеться з урахуванням даних державного земельного кадастру на державному рівні, на рівні Автономної Республіки Крим, обласному та районному рівнях, а також на рівні міст Києва і Севастополя та міст обласного (республіканського Автономної Республіки Крим) значення.

Містобудівний кадастр ведеться Службою містобудівного кадастру, яка діє у складі Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, органу містобудування та архітектури Автономної Республіки Крим, структурних підрозділів з питань містобудування та архітектури обласних, Київської та Севастопольської міських, районних державних адміністрацій та виконавчих органів місцевого самоврядування міст обласного (республіканського Автономної Республіки Крим) значення (далі - спеціально уповноважені органи містобудування та архітектури).

Система містобудівного кадастру включає:

  1. 1) організаційну структуру;
  2. 2) технічні та програмні засоби;
  3. 3) інформаційні ресурси;
  4. 4) каталоги та бази метаданих;
  5. 5) сервіси геопросторових даних;
  6. 6) будівельні норми, технічні регламенти та державні стандарти.
  7. Публічний геопортал Міської інформаційно-аналітичної системи забезпечення містобудівної діяльності (МІАС ЗМД) "Містобудівний кадастр Києва" розміщено у відкритому доступу за веб-адресою mkk.kga.gov.ua.
  8. Сторінка МІАС ЗМД у соціальній мережі Facebook.
  9. Зауваження та пропозиції можна залишити у групі "Обговорення МІАС ЗМД "Містобудівний кадастр Києва".
  10. Важливо! Лист Мінрегіон України щодо необхідності наявності витягу з містобудівного кадастру у переліку документів, необхідних для отримання дозволу на розроблення документації з землеустрою.

 

Адреса Департаменту містобудування та архітектури:
01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 32
Телефони Call-центру: (044) 1551 (зі стаціонарного),
205-73-37 (з мобільного)